Türkiye'de Yaygın İstasyon Ağı

milangaz

Moil Bölünmez Petrolcülük A.Ş., geçmişte akaryakıt istasyon işletmeciliği yapan Bölünmez Ailesi tarafından 1996 yılında kuruldu. Türkiye’de kurulan 13. Akaryakıt Dağıtım ve Pazarlama kuruluşu olan Moil, 2010 yılının Temmuz ayı itibarıyla ulusal ve uluslararası alanda iş dünyasının önde gelen gruplarından Demirören Holding bünyesine katılarak güçlü bir ortaklığın temellerini oluşturdu. Bu tarihten itibaren yükselişine hız veren Moil, 2014 yılı 12 Aylık Enerji Piyasası Sektör Raporu’na göre (E.P.D.K.) Akaryakıt Dağıtım firmaları içerisinde 10. sırada yer almakta ve yüzde 1,6 olan pazar payı ile akaryakıt satışlarına Türkiye genelinde devam ediyor.

Şirkete ait Tekirdağ Sultanköy’de 120 bin metrekare 281 bin metreküp kapasitede, Samsun’da 25 bin metrekare ve 30 bin 800 metreküp kapasiteli gerekli ruhsat ve izinleri alınmış depo arazileri bulunuyor.

Türkiye genelinde 436 Moil istasyonu
Moil Akaryakıt istasyonları bugün itibarıyla 436 sayısına ulaşmış durumda. Tüm yurda yayılan istasyonlarının akaryakıt ihtiyacını zamanında karşılayabilmek amacıyla Türkiye genelinde 10 Bölge Müdürlüğü ve 20 ikmal noktası ile hizmet vermeye devam ediyor. Ayrıca bayilerinin hizmet kalitesini arttırmak için şirket bünyesinde oluşturulan teknik ekip departmanıyla 7/24 istasyonlarda hizmet veriliyor. Moil istasyonlarında; akaryakıt, LPG otogaz, madeni yağ perakende satışları, özel kurumlara ticari ve endüstriyel yakıtların toptan satışları yapılıyor. Ayrıca madeni yağların doğrudan ve / veya madeni yağ bayileri aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda toptan satışları gerçekleştirilerek genel ticari faaliyetlerini başarı ile sürdürüyor...
likidgaz.jpg
istiklalpalas.jpg
kemercountryhotel.jpg
milliyetemlak.jpg
uzmanpara_logo.jpg
dolfenlogo.jpg
moil.jpg
vatan.jpg
msmotorservis.jpg
parsat.jpg
seyhanparkevleri_logo.jpg
milliyet.jpg
milliyettv.jpg
kemercountry.jpg
otomilangaz.jpg
pembenar_logo.jpg
gazetevatancom.jpg
milangaz.jpg
atakoleji.jpg
skorer.jpg
dmermer.jpg
kemercountryclub.jpg
mutfakgaz.jpg
taksimgayrimenkul.jpg
lidyaflat_logo.jpg
milliyetcomtr.jpg
agirmetal.jpg
lidyayapi.jpg
gunesgaz.jpg
zeyport.jpg